KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13231037
nr 1323 1037
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Oljemålning, Anthony Strüwer (f. 1942), "Sea mail", 1979, Stockholm. Olja på duk, 65x53cm. Signerad
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:53:49
26/4 23:09:38
- Klassiska
27 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer